Paweł Głowacki
[Rozmiar: 87862 bajtów] Muzyk wszechstronny, utalentowany, utytułowany i doświadczony. Gra w składach jazzowych na różnych odmianach gitary basowej i kontrabasie, w zespołach country i szantowych - na banjo i mandolinie.
Współpracował i nagrywał z wieloma artystami sceny polskiej i zagranicznej m.in. z Czarkiem Konradem, Mariuszem “Fazi” Mielczarkiem, Tomaszem Lipertem, Freddy Quinn czy Mate.o. Występował również na wielu festiwalach w kraju i za granicą.
Z zespole Remigiusza gra na mandolinie i banjo, zapewniając bardzo istotny składnik charakterystycznego brzmienia.Paweł Stachowiak
[Rozmiar: 69083 bajtów] Młody basista, który miał być gitarzystą. Gitara go nie przekonała, więc całą swoją energię poświęcił doskonaleniu umiejętności gry na gitarze basowej.
Uczył się u boku takich basistów jak: Wojtek Pilichowski, Adrian Maruszczyk. Mimo swojego młodego wieku grywał już wspólnie na scenie podczas Ogólnopolskich Dni z Gitarą z Markiem Raduli i Jackiem Królikiem. Brał również udział w nagrywaniu płyty Remigiusza.Fascynuje go jazz.Sławek Tokłowicz
[Rozmiar: 89096 bajtów] Od najmłodszych lat związany z muzyką. Fascynacja perkusją przyszła w 7 klasie "podstawówki" i łączyła się z fascynacją repertuarem grupy Queen i Rogera Taylora. Od czasów nauki w Liceum Muzycznym w Poznaniu fascynuje go jazz, ale muzyczne doświadczenia zbierał intensywnie pracując z zespołami przeróżnych nurtów - od jazzu, przez gospel, folk, bluesa, po typowo rockowe. W zespole Remigiusza gra... oczywiście na perkusji.
Łukasz "Węgorz" Drapała
Utalentowany wokalista nagradzany na wielu przeglądach i festiwalach. Obecnie wokalista zespołu Chemia, wcześniej FatBellyFamily i Drapieżcy. Z Remigiuszem założył grupę Drapieżcy. Entuzjastycznie odpowiedział na zaproszenie do wzięcia udziału w nagraniach płyty "Opowieści frontowe".

Robert Litza Friedrich
Rockowy gitarzysta z rockową przeszłością, podpora wielu bardzo istotnych grup polskiej sceny muzycznej. Znany przede wszystkim z nagrań z Turbo, Acid Drinkers, KNŻ, a po przemianie duchowej - 2Tm2,3, Arka Noego. Obecnie lider rockowej Luxtorpedy.
Remigiusza wsparł nie tylko świetnymi dźwiękami rockowej gitary, ale i bezcennymi poradami producenckimi (płyta "Opowieści frontowe" została nagrana w studio należącym do Litzy).

Jakub Gutowski
Znakomity skrzypek, laureat wielu konkursów obecnie związany z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia "Amadeus" pod batutą Agnieszki Duczmal, gdzie zasiada w sekcji pierwszych skrzypiec. Z Remigiuszem współpracuje od kilku lat we wspólnie założonym duecie "Cafe y Cigarillos". Jego skrzypce zabrzmiały pięknie w jednym z utworów na płycie "Opowieści frontowe".

Andrzej "e-moll" Kowalczyk
Muzyk, autor tekstów, kompozytor, aranżer, niekiedy scenarzysta, reżyser, dziennikarz, a nawet aktor. Pociągają go różnorodne formy muzyczne. Laureat wielu konkursów i uczestnik wielu festiwali. Współpracuje intensywnie z licznymi gwiazdami polskiej muzyki.
Zaangażowany w projekty charytatywne i akcje społeczne, jest pomysłodawcą budowy "Dom Muzyki" i Przewodniczącym Stowarzyszenia Integracji z Artystami Niepełnosprawnymi "Dom Muzyki" (www.dommuzyki.com).

Marek Piekarczyk
Bodaj najsłynniejszy i najbardziej charakterystyczny głos polskiego hard-rocka. Jako wokalista kultowej grupy TSA Marek w latach 80 wprowadził na listy przebojów wiele wspaniałych kompozycji, które stały się evergreenami. Z TSA (po reaktywowaniu zespołu) gra do dzisiaj, ale występował również na scenie teatralnej (rock-opera Jesus Christ Superstar), tworzył też różne projekty solowe i uczestniczył w innych przedsięwzięciach. W 2000 roku przyłączył się do projektu "Dom Muzyki" wspierającego budowę Domu Muzyki dla Artystów Niepełnosprawnych.
Swojego talentu użyczył Remigiuszowi nagrywającemu płytę "Opowieści frontowe". Brawurowo zaśpiewał partię wokalną w piosence "Uarze".

Mateusz Pospieszalski
Jeden z najpłodniejszych i najbardziej wszechstronnych muzyków w Polsce. Saksofonista, klawiszowiec, kompozytor, aranżer. Jest jedynym muzykiem grupy VOO VOO, który liderowi Wojciechowi Waglewskiemu towarzyszy od samego początku, czyli od ponad 20 lat.
Współpracował (lub współpracuje) też między innymi z zespołami: Śmierć Kliniczna, Maanam, Tie Break i Graal, Stanisławem Sojką, Anną Marią Jopek, Januszem Radkiem, Justyną Steczkowską, Raz Dwa Trzy, 2Tm2,3.
Na płycie Remigiusza zagrał cudownie na saksofonie. Piękne dźwięki, wspaniały gest.

Heinz W. Fallman
Austriacki gitarzysta, aranżer i kompozytor. Studiował gitarę jazzową u znanych artystów jazzowych, studiował również gitarę klasyczną i kompozycję w Konserwatorium Wiedeńskim. Komponował muzykę do spektakli, jego utwory były wykonywane na licznych festiwalach. Współpracuje z licznymi zespołami.
Chętnie wziął udział w nagraniu płyty "Opowieśći frontowe" dodając do akustycznego klimatu nieco elektrycznych i elektronicznych dźwięków.